OBCHŮDEK ZVONEK  -  ŠTĚCHOVICE

KERAMIKA                                ODĚVY                                       DÁRKY

9. listopadu 2010, jsme poprvé otevřeli náš obchůdek ve Štěchovicích. Máme to štěstí, že náš dům je na hlavní silnici, která vede z Prahy, směrem na Slapy. Proto jsme se před lety rozhodli v přízemí vytvořit malý obchůdek a v něm mít samé pěkné a kvalitní věci. Do jaké míry se nám to daří, je na posouzení našich zákazníků. Postupem času se, ale jejich počet stále více rozšiřoval, proto jsme usoudili, že jsme na správné cestě a proto náš malý obchůdek budeme muset rozšířit a nejen co do velikosti, ale zejména v oblasti sortimentu. To se nám povedlo v srpnu 2012.

          A tak ke keramickým hrníčkům od Gabriely Majíčkové, dekorační keramice od Marcely Listíkové                      a oděvům od Jitky Němečkové, bez kterých by jsme náš obchůdek nedokázali rozběhnout, přibyla nejprve   výborná, kvalitní káva 100% Arabika z české rodinné pražírny LONGRERRY, a hned na to následovala čokoláda. Čokoláda, KAMILA, která nás dostala svou kvalitou a chutí a především tím, že je ručně vyráběná v české rodinné čokoládovně a to ještě vše krásně zabaleno. Od ledna 2015 jsme k tomu všemu přidali i kvalitní čaje BASILUR dovážené přímo ze Srí Lanky, kterými nás zásobuje firma MIX-TEE. Čaje jsou sypané i porcované v dárkovém balení a od února, také z kvalitních surovin, ručně vyráběná mýdla BOEMI. V březnu 2016 jsme zahájili prodej toho nejkvalitnějšího koření z celého světa, které je vybíráno a ručně baleno rodinnou firmou  od ANTONÍNA, která pro své zákazníky připravuje i spoustu druhů kořenících směsí a její firemní heslo — Legenda mezi kořením, je do důsledku naplněno.

Náš obchůdek vznikl pro naše potěšení a pro potěšení ostatních, kteří do něj vstoupí. Že se nám to daří, vděčíme především našim dodavatelům, kterých je celá řada a z velké většiny to jsou přímí výrobci. Obzvlášť pak těm, kteří s námi spolupracují od samého začátku. Keramici, Tomáš a Marcela Listíkovi se svou dcerou Lucií, bez kterých si především vánoční čas, nedokážeme představit a Gabriela Majíčková, jejíž hrníčky a zvonečky vdechly ráz našemu obchůdku. Tito se nejvíce zasloužili o náš úspěch. Velké dík. A k nim se postupně přidávali další, Jiří Lněníček nás zásobuje omamnou vůní kávy z celého světa, Ivona Kimlová, zase vše prosladila nenapodobitelnou čokoládovou fantazií a spousta dalších, jejichž seznam najdete v rubrice dodavatelé. Ještě jednou všem děkujeme.

JARMILA RYŠAVÁ -a- MIROSLAV RYŠAVÝ

OBCHŮDEK ZVONEK
Hlavní 57
Štěchovice
252 07
Česká republika
IČ:
DIČ

                  OTEVŘENO

Pondělí                              7,30 - 17,00

Úterý                                 7,30 - 17,00

Středa                               7,30 - 17,00

Čtvrtek                              7,30 - 17,00

Pátek                                7,30 - 17,00

Sobota                             7,30 - 12,00

Neděle                           zavírací den

 

GPS: N 49°51'0.677", E 14°24'22.478"

Z Prahy, Smíchovské nádraží za 35 minut

autobus číslo 390, 361, 338